DataFlex

– pre programátorov na vývoj aplikácií

Navrhnutý na rýchle vytváranie softvéru pri nízkych nákladoch

 • Pre koho je určený?

  Vývojový nástroj DataFlex je určený pre podnikové vývojárske teamy, samostatných vývojárov softvéru a aplikačných konzultantov. Je vhodný pre každého, kto potrebujú rýchlo vyvinúť, nasadiť a udržiavať škálovateľné, vysoko výkonné softvérové aplikácie s minimálnymi nákladmi. Využite možnosť bezplatného používania DataFlexu na nekomerčné použitie.

 • Čo všetko je DataFlex?

  Dataflex Studio integruje programovací jazyk DataFlex s nástrojmi na podporu vývoja a organizácie softvérových produktov (aplikačný framework), nástrojmi na konektivitu, web server, nástrojom na tvorbu reportov Dataflex Reports a mnohými ďalšími. Jedna platforma postačuje na efektívny vývoj webových, desktopových a mobilných aplikácií s OS Windows.

 • Prečo Dataflex?

  Správna softvérová platforma môže pri tvorbe softvéru poskytnúť konkurenčnú výhodu a urýchliť vývoj. Vďaka pokročilému dizajnu, vysokej produktivite vývojárov, silnej podpore od dôveryhodného dodávateľa a aktívnej globálnej komunite je vývoj aplikačného softvéru pomocou DataFlexu rýchly a lacný.

 • Kde sa používa?

  Dataflex aplikácie sú celosvetovo používané v mnohých odvetviach ako sú napríklad: zdravotníctvo, IT, komunikácie, štátna správa, doprava, stavebníctvo, právo, výroba, cestovanie, finančné služby, maloobchod, poľnohospodárstvo, atď. Na všetkých kontinentoch, na podnikovej infraštruktúre aj na cloudoch.

Kontakt

Ozvite sa ....

Ak máte záujem o DataFlex, alebo už DataFlex používate a chcete vedieť viac o ďalších vývojárskych produktoch, službách až po otázky týkajúce sa licencovania a cien, neváhajte nás kontaktovať

Bližšie podrobnosti o platforme, jednotlivých produktoch, cenách ako aj návody pre vývojárov

Edukačné videonávody a množstvo ďalšieho obsahu

Bezplatný download Dataflex pre nekomerčné využitie